П'ятниця
16.11.2018
10:37
Категорії розділу
Мои статьи [1]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Новороздільський професійний ліцей
Головна » Статті » Мои статьи

Вечір знайомств у НЛП
У четвер 4.11.2010 в актовому залі НПЛ відбувся традиційний конкурс «Будьмо знайомі». У цьому заході взяли участь учні перших курсів. Які представляли свої групи.
Зазначимо, Що учні відповідально поставилися до завдання під керівництвом класних керівників та майстрів виробничого навчання.
Виступ почався з благословення вищих сил – «олімпійських богів», Ролі яких виконували члени драмгуртка (керівник Л. М. Мартинів) під музичний супровід М. М. Іваницького.
Далі естафету концертної програми перейняла група 11 – «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», яка на розсуд глядачів представили програму «Двері» із чарівною ведучою Катею Осадчею (Н. Бацала), а у гості на програму завітали Мозок (Ю. Гринькевич), Лінь (В. Ференц), Наполегливість (І. Радоліцька) та Комп’ютер (О. Дудич). Цікаві діалоги, затяті суперечки і, врешті-решт, консенсус – ця група особливо запам’яталась. Під час антракту прозвучали пісні на відповідну тематику у виконанні І. Пундор, Л. Коретчук, Х. Федечко, В. Ференц, О. Петровської та І. Лушпак.
Традиції національної кухні представляла 12 група – «Кухар, кондитер». учні виконали пісню «Наші хлопці вареничків хочуть». Яскраве протистояння сільської та міської молоді , їхніх звичок та уподобань показали Лихтей Т., Салабан Т. та Мельник А., а чудовий вокаліст Р. Макойда із композицією «Ворожка» вдало завершив виступ групи.
Наступними свій талант демонстрували учні 13 групи – «Офіціант, бармен», які і в ролі зятів себе спробували, і стосунки з свекрухами налагоджували, і в ресторані офіціантами попрацювали. Їхні сценки – це не лише яскраве відображення національного характеру українців, ментальності та побуту, це ще й доказ того, що в нас є талановита молодь, а отже, є і майбутнє.
А учні групи 14 – «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії "B”, ”C”» не лише поетично розказували та співали про дружність та взаєморозуміння у групі, але й залюбки демонстрували хист до улюбленої справи та професії, що обрали. Несподіванкою для всіх став вихід на сцену майстра в/н Плетені В. С., який піснею хлопців закликав працювати у майстерні. Родзинкою їхнього виступу стала пісня «Я люблю тільки тебе» у виконанні А. Сливки, голос якого причарував усіх присутніх.
А справжніми повстанцями на сцені були учні 15 групи – «Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання», котрі виконали пісню «Хлопці січовії». Що й казати. Люблять хлопці не лише свій фах, але й державу, і є її справжніми патріотами.
Гірка це справа – бути бухгалтером у наш час, але це покликання, любов до рахунків, дебетів та кредитів – показали учні 111 групи – «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».
Ресторанні казуси і ляпсуси продемонстрували публіці учні 112 групи – «Офіціант, кухар».
А вправні хлопці електромонтери із 115 групи показали чим вони люблять займатися у вільний час… А виявляється все дуже просто - танцюють брейк-данс.
Після завершення виступу почесні представники Олімпу ще раз переконалися, що молоде покоління ліцею є здібним та талановитим. Ліцей прийняв першокурсників у свою родину, а на підтвердження цього заступник директора Труш О. М. вручила їм учнівські квитки. Опісля відбулася святкова дискотека.
Категорія: Мои статьи | Додав: L@PO4K@ (09.11.2010)
Переглядів: 305 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Edvard  

Ім`я *:
Email *:
Код *: